SAHA TORNASI

Bu iş koluna Özgür Motor ve Generatör farkı ile dahil olmuş bulunuyoruz. Şuan yapılagelen yöntemleri geliştirerek daha modern ve zahmetsiz bir şekilde hizmetimize başlıyoruz.

Bu yenilikler nelerdir.?

1- Tornası yapılacak motora göre özel ölçülerde üretilecek aparatlar ile yapılacak torna ekipmanımız yatay yönde hızı ve mesafesi ayarlı olarak otomatik olarak hareket ederek daha düzgün bir taşlama meydana gelecek ve operatör sadece taş baskısına yoğunlaşarak kolaylık  ve hız sağlayacaktır.

2- Emiş tertibatı ile taş ve bakır artıklarını hemen ortamdan uzaklaştırarak motorun diğer ekipmanlarına zarar vermesi ve kirletmesi önlenecektir.

3- Özel geşiltirdiğimiz teknik ile  motorlarınızın harici bir tahrik sistemine ihtiyacı olmadan döndürerek taşlama işlemi yapılabilecektir. Bu konuda yapılagelen uygulama bu işi yapan firmalar  döndürme işini müşteri sorumluluğuna bırakmakta ve buda iş gücü kaybı extra maliyet olarak geri yansımaktaydı. Devrim niteliğinde bu uygulama başarı ile gerçekleştirilmiş olup daha güvenli ve hızlı torna imkanı sağlayacaktır.

Torna sonrası kollektör yüzey bakımı , ara açma ve pah kırma işlemleri de standart uygulamalar ile yapılacaktır.